Vodní ráj Jihlava

logo_raj_200

 

 

Koupaliště a bazén Vodní ráj Jihlava je tvořeno systémemkrytých bazénů a kruhového nekrytého bazénu. V provozu je celoročně. Součástíareálu jsou i další služby, jako parní kabina, sauna, masáže a solárium.Kapacita krytého Vodního ráje je 240 osob.
www.vodni-raj.cz

Krytý bazén Sokolov

sokolov_35_-_kopie_160

 

 

 

. Krytý bazén Sokolov  v současné době návštěvníkům nabízí 25 m bazén s chrličem, dva         whirlpooly, dva tobogány v délkách 93 m a 23 m. Pro děti je k dispozici dětský         bazének s teplejší vodou vybavený vodními atrakcemi a skluzavkou.  Je možní využít i  parní komory a saunu pro 12 osob v rámci Rodinného studia.

http://bazen.sb-sokolov.cz/uvodni-stranka.aspx

Aquapark Olešná

logo_sportplex_150_150

 

 

 

 

 

 

http://aquapark-olesna.cz/

Plavecký areál Děčín

_jha3847-0_1000

Plavecký areál Děčín je jedním z nejmodernějších rekreačně sportovních komplexů v České republice. V letní části areálu najdete plavecké bazény o délkách 50 a 25 m, rekreační bazén, brouzdaliště, občerstvení a rozsáhlé travnaté plochy. Krytá část nabízí bazén 25 m, dětský výukový bazén, 3 tobogány, vodní hřib, divokou řeku, dnový rošt, chrliče, dětskou říčku, masážní trysky, 2 whirlpooly, dětské brouzdaliště a restauraci. Internet:www.dcsportovni.cz

 


Sportovní areály města Chrudim

logo_chrudim_150_150

 

Od otevření bazénu v roce 1992 ho pravidelně navštěvuje cca 110 000 plavců ročně. Jako jeden z mála má plavecký bazén Chrudim bezbariérový přístup, a proto se zde každoročně koná Mistrovství České republiky v plavání tělesně postižených. Dohled nad plavci zajišťují členové Vodní záchranné služby Chrudim.
www.sportovistechrudim.cz


Aquapark Špindlerův Mlýn

logo-spindl

 

 

 

 

Areál aquaparku Špindlerův Mlýn Vám nabízí příjemnou relaxaci v rekreačním bazénu, kde jsou umístěny masážní trysky i perličková masážní lůžka, případně v dětském bazénu, kde jsou připraveny hned tři tobogány včetně člunového. Tobogány měří 72,5m, 68,4m a člunový 55m.

Dále je k dispozici divoká řeka ale i jiné atrakce. Využít můžete malou a velkou vířivku, páru a saunu s ochlazovacím bazénkem. V areálu je možné objednat se na masáž, zajít si do solária, ze sportovní nabídky můžete vyzkoušet minigolf, badminton či stolní tenis. Areál je posazen do nádherné přírody, je tedy možné vyjet si na cyklistický výlet. Je zde možnost ubytování. Pro návštěvníky aquaparku i ubytované je připraveno parkoviště.

http://www.aquaparkspindl.cz/cz/aquapark/

 

Wellness Kuřim

img_kuim_285

Aquapark Barrandov

aquapark_barrandov_logo_web_727_400

Přijďte se i vy podívat do našeho moderně vybaveného vodního centra! Mezi vířivkami , tobogány , brouzdališti , 25m bazénem a dalšími atrakcemi si určitě přijde každý na své.
http://www.aquadream.cz/


Aquapark Babylon Liberec

aq_maskot_m_120_120

 

 

Navštivte největší mimopražský krytý tématický vodní ráj s celoročním provozem ve stylu antických lázní. Čekají na vás bazény a skluzavky, čtyři tobogány, unikátní adrenalinový space-bowl, sto metrů síťových prolézaček, romantické jeskyně, divoká řeka, unikátní mořská akvária s mořskou faunou, whirlpooly, vodotrysky a gejzíry, vodní a podvodní masáže, sauna a římská pára, relaxační zóny a bary s občerstvením. ve slunečních dnech je otevřena rozlehlá terasa s možností opalováním a výhledem na horu Ještěd a město Liberec. Teplota vody v bazénech je 30°C, což umožňuje ideální relaxaci.
http://www.centrumbabylon.cz/cs/babylon/Aquapark Olomouc

 

 

 

 

 

Aquapark Olomouc

 

 

Aquapark nabízí mimo celoročního provozu vnitřního areálu také letní aquapark.

Ve vnitřním areálu mohou návštěvníci kromě rekreačního bazénu s výplavovým bazénem a teplotou vody 28°C  využít mnoha atrakcí, např. lehátka a lavice se vzduchovou masáží, vodní chrliče a dělo, proudový kanál, masážní trysky, protiproudy, žlutý tobogán o délce 123 m s denním světlem a stripe-efekty nebo skluzavku s dojezdem do bazénu pro neplavce.  Odvážnější mohou vyzkoušet turbo skluzavku s trychtýřem Spacebowl. Nejmenší návštěvníci a jejich rodiče jistě ocení dětský bazén s teplotou vody 32°C  a vodními tryskami, chrličem, spojovací skluzavkou a vodopádem. A také se spoustou hraček.

Pro celkovou relaxaci a odpočinek slouží masážní bazén se vzduchovou masáží a také whirlpooly s masážní lavicí a vzduchovou a vodní masáží.

Součástí vnitřního areálu je suchá prohřívána neboli teplá lázeň ( tepidarium ) s teplotou vzduchu kolem 40°-50°C, a parní lázeň s vonnou esencí.

Součástí vnitřního areálu je také bistro a bar.

Ve venkovním areálu mohou návštěvníci využít víceúčelový bazén se třemi plaveckými dráhami (25 m), chrliči, vodní stěnou a vodní trampolínou. Do bazénu také ústí žlutá skluzavka Aquawide a tobogán o délce téměř 117m. Pro nejmenší je opět připraven dětský bazén se skluzavkou, vodním ježkem a vodní pumpou.

Pro vyznavače sportovních aktivit jsou k dispozici dvě hřiště na beachvolejbal a pro děti dětské hřiště se spoustou atrakcí, např. horolezecká stěna, lanová pyramida, kolotoč a další.

Součástí areálu je také letní restaurace s posezením.

http://www.aqua-olomouc.cz

 

Park Hotel Tosch

Wellness areál na ploše 300 m2 nabízí relaxační bazén s protiproudem, tryskami, večerní podvodní osvětlení a hvězdnou oblohu, saunu s ochlazovacím bazénkem. Součástí je také 140m2 velká a 7m vysoká jeskyně, užívaná ke speleoterapii. V hotelovém parku je k dispozici novinka v podobě netradiční sudové sauny a ochlazovací dřevěné kádě.

Uživatelská sekce

Uživatelské jméno:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo

Odběr newsletteru

ABAS ČRAsociace pracovníků v regeneraciWellness NovinyČeská asociace saunérůMinisterstvo pro místní rozvojSvětový den vody