HAPPY TAILS MOŘSKÉ PANNY - nová sportovní aktivita v Čechách

HAPPY TAILS MOŘSKÉ PANNY - nová sportovní aktivita v Čechách

Ve světě se začala rozšiřovat novinka, které se říká mermaiding nebo také plavání mořských panen. Mořské panny už nejsou jen záležitost za velkou louží, ale dostalo se i k nám do České republiky. Tato nová forma volnočasové sportovní aktivity je nejen hrou, ale má významný přínos pro zdraví. Plavání ve stylu mořských panen je dobrým základem pro potápění a freediving a je určeno pro každého: holčičky, kluky, maminky i tatínky!

A proč je toto plavání tak oblíbené? Není to jen splněný sen, ale jedná se i o velmi zdravou sportovní disciplínu. Tato forma sportu je podporována zejména pro zvýšení základní plavecké úrovně dětí a naučení základu nádechového potápění a tím také zvýšení bezpečnosti dětí při pohybu ve vodním prostředí. Je vhodná i jako doplňkový sport k rychlostním, silovým a jednostranným zátěžím. Plavání a potápění s monoploutví Happy tails rozvíjí koordinační schopnosti horní a dolní části těla, zlepšuje senzomotoriku - vnímání polohy jednotlivých částí těla a také jeho pohybu v prostoru. Zároveň dochází k rozvoji správné ventilace a dechové vlny, uvolnění a zvýšení elasticity hrudníku, rozvíjí se také aerobní práce s kyslíkem ve svalech a v neposlední řadě dochází k harmonizaci vegetativního nervového systému.

A proč si vybrat zrovna značku Happy tails? Značka Happy tails je první a jediná na našem trhu, která vyrábí a prodává monoploutve a kostýmky pro mořské panny. Výrobce klade veliký důraz na bezpečnost a kvalitu produktů, které jsou neustále vyvíjeny ve spolupráci s odborníky v oboru. Konzultujeme s nimi vývoj a použití našich produktů a zajišťujeme tak pro naše zákazníky bezpečné, funkční a zdravý vývoj podporující výrobky. Úzce spolupracujeme s Martinem Zajacem, trenérem a závodníkem mezinárodního freedivingového teamu Apneaman a reprezentačním trenérem ČR ve freedivingu, za podpory člena Americké společnosti pro sportovní medicínu, MUDr. Jiřího Dostála, věnujícího se funkční diagnostice sportovců a fyziologii zátěže. Cílem Happy tails je nejen dodávat vysoce kvalitní, odborně prověřené a zdravotně nezávadné výrobky, ale také radost ze sportu a společně stráveného času celé rodiny.

Mnoho plaveckých center a aquaparků začíná plavání mořských panen podporovat, nemusíte se tedy bát, že byste si neměli kde zaplavat. Začíná se otevírat plno kurzů plavání pro děti i pro dospělé, například v Praze Čestlicích nebo Třinci a plánují se další tři plavecká centra do konce tohoto roku. Nejedná se o běžné kurzy plavání či potápění, výuka probíhá zábavnou formou a plní sny mnoha dětem a dospělým. Lektoři jsou většinou instruktory freedivingu a naučí vás plavat jako skutečné mořské panny, kdy pohyb vychází z delfínového vlnění. Také si lze v některých z Aquaparků a plaveckých center dojednat narozeninovou oslavu pro malé mořské panny a společně chystáme další zajímavé aktivity pro děti i dospělé.

Na webových stránkách výrobce je ukázka široké škály barevných variant, velikostí i vzhledů ploutviček. Tyto kostýmky jsou vyrobeny z kvalitní plavkoviny, která vyžaduje stejnou péči, jako plavky. Při manipulaci na drsném povrchu může dojít k prodření, pokud se však o kostýmek budete hezky starat, vydrží vám velmi dlouho. Na webových stránkách najdete plno rad i tipů jak se o svůj kostýmek starat a také, co je důležité umět, abyste se mohli stát mořskou pannou. Jsou pro Vás připravena i ukázková instruktážní videa.

Výrobky Happy tails lze také zakoupit již v některých plaveckých centrech a aquaparcích a těší nás, že rychle přibývají další prodejní místa, kde si zákazníci mohou kostýmky přímo vyzkoušet a koupit.

Konktakt

Happy tails mermaids s.r.o.

Ke Skalce 331, 251 68 Želivec

Tel.: 724 372 829

e-mail: obchod@happy-tails.cz

www.happy-tails.cz

POZVÁNKA

Seminář pro aquaparky, bazény, plavecké školy, lektory plavání i prodejce plaveckých pomůcek na téma:

Plavání ve stylu mořské panny a protiskluzné ponožky

se koná v sobotu 3.12.2017 od 9 do 12 hodin

v plaveckém areálu Jednáctka VS, Mírového hnutí 2385/3, 149 00 Praha 4

Program:

  1. nabídka monoploutve a kostýmku pro delfínový styl plavání, možnosti kurzů a s praktickou ukázkou vás provede Aneta Janovská, zástupce společnosti Happy tails a Martin Zajac - reprezentační trenér ČR freedivingu, trenér a závodník mezinárodního freedivingového týmu Apneaman. V přednášce budou zmíněny i zdravotní přínosy (zdravé držení těla, rozvoj pohybového aparátu, správné dýchání apod.).
  2. nabídku ponožek s protiskluznou úpravou do prodeje od výhradního dovozce pro ČR a SR přímo aquaparkům, krytým i sezónním bazénům, bazénům pro plavání kojenců a batolat, plaveckým školám i koupalištím představí Jitka Žáková ze společnosti BWT ČR.

Vložné 200 Kč/osoba, občerstvení zajištěno

Přihlášky na e-mail: aneta.janovska@happytailscz.cz, info na telefonu: 724 372 829

HAPPY TAILS MOŘSKÉ PANNY - nová sportovní aktivita v ČecháchHAPPY TAILS MOŘSKÉ PANNY - nová sportovní aktivita v ČecháchHAPPY TAILS MOŘSKÉ PANNY - nová sportovní aktivita v ČecháchHAPPY TAILS MOŘSKÉ PANNY - nová sportovní aktivita v ČecháchHAPPY TAILS MOŘSKÉ PANNY - nová sportovní aktivita v ČecháchHAPPY TAILS MOŘSKÉ PANNY - nová sportovní aktivita v ČecháchHAPPY TAILS MOŘSKÉ PANNY - nová sportovní aktivita v ČecháchHAPPY TAILS MOŘSKÉ PANNY - nová sportovní aktivita v ČecháchHAPPY TAILS MOŘSKÉ PANNY - nová sportovní aktivita v Čechách

Uživatelská sekce

Uživatelské jméno:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo

Odběr newsletteru

ABAS ČRAsociace pracovníků v regeneraciWellness NovinyČeská asociace saunérůMinisterstvo pro místní rozvojSvětový den vody