Mistrovství ČR v jízdě na tobogánech

Mistrovství ČR v jízdě na tobogánech v Aquapalace Praha zná své vítěze

Moderátor a herec Jakub Štěpán zahájil v sobotu 27. května v Aquapalace Praha sedmý ročník Mistrovství ČR v jízdě na toboganech. Návštěvníci si mohli užít nejen závodní klání, ale i bohatý doprovodný program v podobě soutěží a speciálních animací.

Netradiční závod byl opět rozdělen do čtyř kategorií: děti od 8 do 12 let, mládež od 13 do 18 let a muži a ženy nad 18 let. Závod si nenechali ujít někteří z našich hostů, mezi nimiž byla             i Dominika Myslivcová, Jan Antonín Duchoslav nebo Štěpánka Duchková a další celebrity.

Absolutní vítězkou se stejně jako v loňském roce stala Aneta Přibylová s časem 16,41 sekundy. Nejen vítězové si odnesli své výhry. Mistrovství ČR se zúčastnily i děti, které trpí spinální svalovou atrofií, a těm Dominika Myslivcová za Aquapalace Praha předala voucher na roční vstupné. Ceny poskytl organizátor akce – Aquapalace Praha, hlavním partnerem akce byla firma Garmin a dalším partnerem firma Chocoland.

Závodní den se povedl, překonali jsme hranici 100 závodníků. Účastníci pilně trénovali po celé dopoledne a stejně jako ostatní návštěvníci si po zimě nenechali ujít znovuotevřenou oblíbenou atrakci Divoká řeka, která je zároveň spojená s toboganem Canyon. Dohromady tvoří délka tratě přes 250 metrů zábavy, což je zatím bezkonkurenčně nejdelší tobogan ve střední Evropě. V červnu si návštěvníci mohou Divokou řeku užít ve všední dny od 12 do 20 hodin a o víkendech od 9 do 21 hodin. Od července bude v provozu každý den od 9 do 21 hodin.

Mám radost, že se letošního ročníku zúčastnilo o 40 závodníků více než v loňském roce. Kvalita soutěžících se také zvedla. Svědčí o tom i fakt, že jsme našli přemožitele vítěze posledních tří ročníků. Těšíme se na další rok, 2018.“ říká Tomáš Dufek, komerční ředitel Aquapalace Praha.

Souhrnné výsledky:

Muži 18+

1. místo           Zdeněk Znamenáček (17,22)

2. místo           Vladimír Pejskar (17,38)

3. místo           Luboš Mištuna (17,81)

Ženy 18+

1. místo          Aneta Přibylová (16,41) – zároveň absolutní vítězka

2. místo           Michaela Znamenáčková (18,42)

3. místo           Denisa Hubáčová (19,14)

Děti 12–18 let

1. místo           Eva Lepková (18,33)

2. místo           Vladimír Jeřábek (18,42)

3. místo           Karel Týr (18,44)

Děti 8–12 let

1. místo           Jakub Lobodáš (20,29)

2. místo           Gabriela Lepková (20,33)

3. místo           Nela Čunátová (20,35)

Resort Aquapalace Praha

Resort Aquapalace Praha je unikátní sportovně-relaxační komplex nabízející široké spektrum služeb a zábavy pro celou rodinu. Prostor pro relaxaci najdete v rozsáhlém Saunovém světě s nejširší nabídkou finských saun a římských lázní v České republice. O vaše zdraví a vitalitu se postarají v moderním fitness a nechybí ani široká nabídka wellness služeb, pečujících o vaši krásu v příjemném prostředí jedinečného SPA. Nabídku služeb Aquapalace Praha doplňuje přilehlý čtyřhvězdičkový hotel s rozsáhlým konferenčním centrem. Provozovatelem sportovně-relaxačního komplexu a nejzábavnějšího aquaparku ve střední Evropě – Aquapalace Praha – je společnost GMF Aquapark Prague, a.s.

Více informací najdete na www.aquapalace.cz.

Mistrovství ČR v jízdě na tobogánechMistrovství ČR v jízdě na tobogánechMistrovství ČR v jízdě na tobogánechMistrovství ČR v jízdě na tobogánechMistrovství ČR v jízdě na tobogánechMistrovství ČR v jízdě na tobogánechMistrovství ČR v jízdě na tobogánech

Uživatelská sekce

Uživatelské jméno:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo

Odběr newsletteru

ABAS ČRAsociace pracovníků v regeneraciWellness NovinyČeská asociace saunérůMinisterstvo pro místní rozvojSvětový den vody