Podzim v Aquacentru Pardubice

Rodinný podzim v Aquacentru Pardubice. Návštěvníci Aquacentra Pardubice mají možnost sbírat razítka za rodinné vstupy a pátý vstup budou mít za 1 Kč.

Aquacentrum Pardubice připravil pro své návštěvníky rodinný podzim. Sbírejte  razítka za rodinné vstupy a za to čtvrté na Vás čeká celodenní jízda v zóně AQUA jen za 1Kč. Na pokladně Aquacentra si řekněte o slevovou kartu a za každý vstup s Vašimi nejbližšími do zóny AQUA dostanete razítko. Akce běží od 1.10. do 30.11. 2017. Volný vstup bude možné vyčerpat do 31.12. 2017.

Aquacentrum Pardubice nezapomíná také na děti a pořádá ve dnech 26. 10. - 27. 10. 2017 podzimní příměstský tábor pro děti ve věku 5 - 12 let, které si chtějí užít prázdniny na tobogánech. Stravování a pitný režim bude zajištěn.

Aquacentrum  se stalo populárním cílem jak místních obyvatel, tak i turistů. Návštěvnost je mnohem vyšší, než se očekávalo. Za současných podmínek, 50m bazén nedokáže uspokojit poptávku všech škol a sportovních klubů. Vedení plaveckého areálu proto navrhuje postavit další bazén, který by měřil 25 metrů.

„Přidáním nového pětadvacetimetrového bazénu ke stávajícímu 50m bazénu, by v Pardubicích vzniklo výjimečné středisko pro kondiční a sportovní plavání za velmi přijatelnou cenu. V zahraničí jsou komplexní střediska běžná a jsou celoročně vytížená všemi věkovými kategoriemi," uvádí ředitel společnosti PAP Pardubice Jiří Vysoudil.

V době opravy plaveckého areálu se počítalo, že aquapark ročně navštíví zhruba 350 tisíc návštěvníků, jenže skutečnost je taková, že v roce 2015 prošlo branami aquacentra zhruba 470 tisíc lidí, stejný počet i v roce 2016. Dalším důvodem k postavení nového bazénu je fakt, že sportovní plavání má v Pardubicích dlouholetou tradici a počet sportovní klubů převyšuje celostátní průměr.

Areál Aquacentra je rozdělen v kryté části do tří zón: 50m bazén, wellness – saunový svět a zóna aqua s vodními atrakcemi. Samostatně je pak bazén pro kojence a batolata. Součástí areálu je rovněž venkovní pláž.

V zóně aqua – vodní radosti si návštěvníci užijí legraci nejen v proudu divoké řeky, ale také v umělém vlnobití s balónem WOW. Svezou se na 34 m dlouhé trojskluzavce a 102 m dlouhém tobogánu. V rekreačním bazénu jsou různé akční prvky vodní chrliče, masážní trysky, vodopád. Horolezecká stěna nad skokanským bazénem skvěle prověří fyzickou zdatnost. Dětský bazén a brouzdaliště je určeno hlavně pro ty nejmenší a na závěr dvě propojené masážní vířivky.

Pro sportovní i kondiční plavání je určen 50m bazén s 8 drahami, hloubkou 185 cm v nerezovém provedení.

Moderní wellness je vybaveno tureckou, bylinnou a solnou lázní, suchou finskou saunou, ochlazovacím bazénem a sprchami, sněhovou komorou, Kneippovou lázní a infrakabinou. Relaxační zóna se sluneční loukou a lehátky navozuje příjemnou atmosféru

Podzim v Aquacentru PardubicePodzim v Aquacentru PardubicePodzim v Aquacentru PardubicePodzim v Aquacentru PardubicePodzim v Aquacentru Pardubice

Diskuze k článku

Tento článek zatím nikdo nekomentoval, buďte první!

Vložit nový příspěvek

Vaše e-mailová nebude zveřejněna

Uživatelská sekce

Uživatelské jméno:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo

Odběr newsletteru

ABAS ČRAsociace pracovníků v regeneraciWellness NovinyČeská asociace saunérůMinisterstvo pro místní rozvojSvětový den vody