Saunové radovánky v Českých Budějovicích

Rtuť teploměru neúprosně klesá, a proto není na škodu pořádně posílit imunitu. Kromě vitamínů si můžete zajít třeba do sauny. Na skvělý saunový zážitek zve na sobotu 7. 2. plavecký stadion v Českých Budějovicích. Těšit se můžete i na Fantoma opery!

Je tu další příležitost jak proměnit obyčejné saunování v neobyčejný zážitek. O ten se postarají ti nejlepší z nejlepších – jeden z nejúspěšnějších českých saunových animátorů, Jaroslav Pallas, nebo neméně skvělá a okouzlující Judita Müllerová. Nechte na sebe dýchnout atmosféru divokého západu, dopřejte si medový nebo solný peeling a nechte se okouzlit zpěvy zástupců ptačí říše.

A pokud by vám i toto bylo málo, můžete přičichnout k vůním dalekého Tibetu, ke kterým vás dovede saunový mág Pavel Hofrichter. Není to přeci jen lákavá nabídka? Takže v sobotu 7.2., areál Plaveckého stadionu v Českých Budějovicích. Těšíme se na vaši návštěvu!

Program:

15:00 Latino mujer (Judita Müllerová)

15:30 Solný peeling

16:00 Tenkrát na západě (Jaroslav Pallas)

17:00 Vůně Tibetu (Pavel Hofrichter)

18:00 Black Shadow (Jaroslav Pallas)

19:00 Ceremoniál černé kočky (Judita Müllerová)

20:00 Fantom Opery (Jaroslav Pallas)

20:30 Medový peeling

SaunaDay v Českých BudějovicíchŠpička českých saunových animátorů - Jaroslav Pallas a Judita MüllerováNa vaši návštěvu se bude těšit i saunový mág Pavel Hofrichter

Diskuze k článku

Tento článek zatím nikdo nekomentoval, buďte první!

Vložit nový příspěvek

Vaše e-mailová nebude zveřejněna

Uživatelská sekce

Uživatelské jméno:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo

Odběr newsletteru

ABAS ČRAsociace pracovníků v regeneraciWellness NovinyČeská asociace saunérůMinisterstvo pro místní rozvojSvětový den vody