Již počtvrté se uskuteční celorepubliková akce zaměřená na propagaci správného saunování.

4. ročník se letos uskuteční v termínu 30.11. až 7.12.2013

Pro provozovatele:

Neváhejte a spojte síly s námi a vytvořte pro vaše návštěvníky ten nejlepší zážitkový večer, den, týden! Naším cílem je přivést k saunování další zájemce. Pravidelným návštěvníkům saun chceme přinést netradiční zážitky v zapojených saunách po celé ČR. Vytvořte zajímavý program a přidejte se k této akci! Můžete připravit noční saunování se speciálními ceremoniály, saunování při svíčkách či relaxační hudbě, speciální saunování pro děti a rodiny. Připravte saunovou kosmetiku – soli, medy, peelingy. Provozovatelům saun chceme také poskytnout návod na zážitkové saunování a zajímavé události v saunách, jsme připraveni poradit Vám s rozjezdem zážitkového saunování.

Nabízíme zapojení do této akce všem subjektům, provozujícím saunu (aquaparky, bazény, hotely, wellness centra). Nastartujte spolu s námi saunovou sezónu!
- Zařazení do databáze akcí a účast v projektu je zdarma.

Pro návštěvníky:

Již počtvrté se uskuteční celostátní akce zaměřená na propagaci správného saunování. V termínu od 30. 11. do 7.12. 2013 se na řadě míst po celé ČR uskuteční speciální saunové události. Připraveno je zážitkové saunování, saunové ceremoniály, diskuse s návštěvníky a další akce. Návštěvníci saun se například dozví proč je dobré chodit pravidelně, nejlépe každý týden do sauny.

Součástí akce Týden saunování je také mezinárodní setkání a soutěž saunérů – SAUNA HERBAL CUP v Relax centru Kolštejn. 17 saunérů z osmi zemí zde představí své saunové show a návštěvníci rozhodnou o nejlepším saunovém ceremoniálu.

„Zdravé saunování doporučujeme i rodinám s dětmi. Týden saunování má přivést do saun nové návštěvníky a těm stávajícím připravit zajímavé zážitky. Zážitkové saunování v podobě saunové kosmetiky, různých peelingů a ingrediencí používaných v prohřívárnách, saunové show, speciálních saunových procedur nebo výjimečných akcí jako je třeba Saunová noc. V řadě saun, aquaparků nebo hotelových resortů připravili i saunování pro děti s rodiči,“ uvádí Pavel organizátor Týdne saunování Pavel Hofrichter z České asociace wellness.

Saunový týden začne v největším saunovém světě u nás, v Aquapalace Praha, kde je listopad ve znamení vůně lesního jehličí a skořice a prosinec ve znamení citrusových plodů a vanilky. Současně v Jeseníkách odstartuje SAUNA HERBAL CUP. Ukončení akce bude saunovou nocí 7.12. Ta návštěvníkům nabídne prodloužené saunování, při svíčkách a dalších saunových zážitcích, mnohde za zvýhodněné vstupné.

Vybíráme z programu Týdne saunování

29.11. – 1.12. Branná, Relax centrum Kolštejn – SAUNA HERBAL CUP – mezinárodní setkání a soutěž 17 saunérů z 8 zemí. O nejlepším saunovém ceremoniálu rozhodne veřejnost a odborná porota.

7.12. Aquapalace Praha - ČERTOVSKÉ SAUNOVÁNÍ při svíčkách se speciálními saunovými ceremoniály / SHOW ceremoniály

Celý týden – BRNO Obřany – saunový svět 4COMFORT:   Týden saunování
30.11. – 7.12. Saunové ceremoniály – tropické, mořské, medové, jogurtové podle programu.
7.12. - Dopolední Mikulášské saunování pro děti s Mikulášskou nadílkou
7.12. - Pekelná saunová noc - otevřeno do 24 hod.

A dále například:
30.11. Holice, Saunový ráj – SAUNOVÁ NOC se saunovými ceremoniály.
7.12. Hotel Helios, Jeseníky – SAUNOVÁ NOC
7.12. Resort Valachy, Velké Karlovice – SAUNOVÁ NOC VE WELLNESS HORAL

 

Děkujeme za podporu a spolupráci:

Akce je pořádána spol. Rain.cz a Českou asociací wellness. 
Akci podporují: Asociace pracovníků v regeneraci, AAA Realitní fond, VEOLIA, CK NATUR TRAVEL , projekt AQUAMANIE
Mediálním partnerem je on-line magazín WellnessNoviny.cz. Děkujeme i za mediální podporu: Český Rozhlas Dvojka, Právo, Saunaci.cz,Naturista.cz

Informace pro partnery, novináře, pořadatele:

Pavel Hofrichter
603 840 883
hofrichter@rain.cz

logo_wn logo_caw_200

logo_naturtravel apr_male_120 logo-palestra_151_01 logo-aqua_226

RainPravologo-cro2_202 AquaManie.czVašeDěti.cz logo_borovice

RomantickePobyty.cz

logo__aaaf_373_01

 

Úspěšná Noc naturistů a nové logo portálu Naturista.cz

Uživatelská sekce

Uživatelské jméno:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo

Odběr newsletteru

ABAS ČRAsociace pracovníků v regeneraciWellness NovinyČeská asociace saunérůMinisterstvo pro místní rozvojSvětový den vody