Aqua RODINA

1234...6
Články 1 - 20 / 116

Nová Surfaréna v Praze

V Praze byla otevřena nová Surfaréna v Letňanech. Zařízení pojme maximálně 12 jezdců v jedné hodině, kteří se střídají v jednotlivých jízdách, surfovat mohou i dvě osoby najednou.

Nová Surfaréna v Praze

Veletrhy GO a REGIONTOUR - festival chutí a zážitků!

Přemýšlíte, kam vyrazit na dovolenou, na výlet, za sportem nebo za poznáním? Každá cesta začíná hledáním informací a výběrem toho správného cíle. Ulehčit vám to může tandem veletrhů cestovního ruchu GO a REGIONTOUR.

Veletrhy GO a REGIONTOUR - festival chutí a zážitků!

Ekologické Aquacentrum Pardubice

V Aquacentru Pardubice velmi dbají na ekologické aspekty provozu. V letošním roce se jim podařilo dokončit další ekologickou investici, instalaci solárních panelů.

Ekologické Aquacentrum Pardubice

Kdo si hraje, nezlobí

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti. Děti už se pomalu začínají chystat na lámání hlaviček ve školních lavicích. Aby prvotní šok nebyl tak silný, pomozte jim se na to připravit. Například na výstavě her a hlavolamů.

Přijďte si hrát! 10. - 13. září na Novoměstské radnici

V Rajeckých Teplicích přibyl bazén pro rodiny a saunové rituály

Lázně Aphrodite v Rajeckých Teplicích nezapomínají na inovace zvyšující kvalitu a rozsah poskytovaných služeb. Nedávno rozšířili své služby o saunové rituály a vyčlenily ,,Bazén pod bralom“ speciálně pro rodiny s dětmi. Tento bazén je vybavený hydromasážními tryskami, chrličem vody a vodopádem. Lázně tak pokračují v trendu budování značky luxusního lázeňského zařízení určeného pro tu nejnáročnější klientelu, která vyhledává kvalitní léčebné a relaxační služby.

V Rajeckých Teplicích přibyl bazén pro rodiny a saunové rituály

Prázdniny plné zážitků v Aquaparku Centra Babylon

Liberecké Centrum Babylon zve na prázdniny do Aquaparku. Potápění s dýchacím přístrojem, lekce Aquayogy pro děti i dospělé, Aquazorbing, nový interiér inspirovaný podmořským světem kapitána Nemá a Sluneční terasu pod otevřeným nebem skýtající ideální podmínky pro opalování si návštěvníci užijí v rámci vstupného zdarma. Každý víkend si navíc mohou zasoutěžit s Babyloňanem o více než 50 cen.

Prázdniny plné zážitků v Aquaparku Centra Babylon

Aquapalace obhájil pozici třetího nejnavštěvovanějšího místa v ČR!

Prestižní anketu nejnavštěvovanějších turistických cílů roku 2014, kterou pravidelně každý rok pořádá agentura Czechtourism, stejně jako v minulých letech vyhrál již tradičně Pražský hrad a pražská zoologická zahrada. Opravdovou radost k oslavám má ovšem vyhlášený aquapark v Čestlicích, protože i přes velmi ostrou konkurenci dokázal obhájit krásné třetí místo!

Aquapalace obhájil pozici třetího nejnavštěvovanějšího místa v ČR!

Sauna mi nejvíc dobije baterky, přiznává Ben Cristovao.

Populární český zpěvák a nově také zapálený vyznavač fitness života Ben Cristovao bude trénovat v Aqualandu Moravia. Od 24. června jej tak návštěvníci mohou potkávat ve venkovním i vnitřním areálu, kde se bude věnovat zejména speciálním kardio tréninkům a následným relaxačním kúrám v saunách a páře. Svůj pobyt završí hudebním vystoupením v sobotu 27. června při příležitosti zahájení letní sezony na unikátním festivalu Aqualand Vinium FEST 2015.

Sauna mi nejvíc dobije baterky, přiznává Ben Cristovao.

Den dětí v Aquapalace Praha za 1 korunu

Aquapalace Praha slaví Mezinárodní den dětí! Skvělá zábava, hry, soutěže, nové atrakce a speciální akce... A všechny děti mají ve dnech 30. a 31. května vstup pouze za symbolickou jednu korunu!

Den plný zábavy v Aquapalace Praha

AQUAPARK BABYLON nabízí kvalitnější podmínky pro koupání a připravuje nový interiér ve stylu příběhů kapitána Nema

AQUAPARK BABYLON nabízí kvalitnější podmínky pro koupání a připravuje vylepšený design interiéru. Během květnové odstávky prošlo modernizací technické vybavení, díky kterému disponuje bazén nadstandardní kvalitou vzduchu i vody. Další novinky přibudou v červnu. Atriovou halu vyzdobí velkoformátová malba vyprávějící příběh o fantaskním světě, jaký žil v představách lidí z 19. století. Obraz doplní vnitřní prostor ve stylu tajemné říše kapitána Nema.

Vezměte své ratolesti do AQUAPARKU BABYLON

Blíží se Mistrovství ČR v jízdě na tobogánech!

Největší aquapark v Čechách Aquapalace Praha chystá na sobotu 25. dubna netradiční turnaj - bude se soutěžit o mistra republiky v jízdě na tobogánu. Návštěvníci se mohou těšit nejen na závodní klání, ale i na bohatý doprovodný program v podobě soutěží, speciálních animací a hudební show.

Přijďte si zařádit v Aquapalace Praha

Světový den vody připadá na 22.3. 2015

Akce AQUA UNITED v ČR opět podpoří Světový den vody, který připadá na 22.3. 2015. Již šestý ročník akce AQUA UNITED 2015 proběhne v aquaparcích a bazénech po celé ČR

Světový den vody připadá na 22.3. 2015

Schwarzwald lázně a turistické trasy Německa

Čechy dosud neobjevené nejkrásnější turistické trasy Německa se skrývají ve Schwarzwaldu

Schwarzwald lázně a turistické trasy Německa

Mezinárodní přehlídka saunových ceremoniálů přivítá 40 soutěžících

Třetí ročník SaunaFestu již nyní překonává rekordy. Třídenní svátek všech fanoušků zážitkového saunování přivítá soutěžící ze 13 zemí a proběhne kolem 60 saunových ceremoniálů.

Jde o nezapomenutelný zážitek

Thermal Park Šírava cesta na Východní Slovensko

Návštěva Thermalparku Šírava. Je to nově otevřený termální aquapark na Východním Slovensku, umístěný na břehu Zemplínské Šíravy. Je zde blízko jak na Ukrajinu, do Polska, tak i do Maďarska.

Thermal Park Šírava cesta na Východní Slovensko

Vánoce v Aquacentru Pardubice

Návštěva v Aquacentru Pardubice může být zajímavým zpestřením v hektickém období Vánočních svátků. Aquacentrum si připravilo pro své návštěvníky bohatý program,

Vánoce v Aquacentru Pardubice

Naturistická noc v Aquapalace Praha

Sychravé dny lákají do tepla, které najdete v saunách, ale i ve vodách aquaparku. Ten největší aquapark - Aquapalace Praha si připravil ve spolupráci s portálem Naturista.cz další z řady oblíbených párty naturistů. Koupání bez plavek je in, což dokládá tradiční zájem návštěvníků, kterých bývá okolo tisícovky. Přidejte se i vy a vychutnejte si příjemnou atmosféru, skvělý program a volnost jízd na tobogánech bez plavek. Sobota 22.11.2014 s laserovou show, hudbou DJ, soutěžemi je tu pro vás.

Naturistická noc v Aquapalace Praha

Laser show libereckého Centra Babylon je Atrakcí roku 2014

Laser show libereckého Centra Babylon obsadila první místo v kategorii Atrakce roku 2014 v soutěži HLEDÁME TOP AQUA Zařízení 2014 pořádané Asociací bazénů a saun ČR. Laserovou projekci s 3D efekty promítanou pěti laserovými paprsky na devítimetrovou vodní zeď, kterou doprovází scénická hudba a barevné kouřové efekty, spustilo Centrum Babylon v listopadu loňského roku jako první aquapark v České republice.

Laser show libereckého Centra Babylon je Atrakcí roku 2014

Koupání bez plavek v Aquapalace Praha

Oblíbenou párty naturistů pořádá Aquapalace Praha několikrát za rok. Koupání bez plavek s výhodnějším vstupným se v letošním podzimu uskuteční v sobotu 27.9. a následujícím termínem je 22. listopad. Pro návštěvníky je připravený bohatý program. Užijete si laserovou show, DJ, naturistické soutěže jako je malování na tělo. Oblíbený je soutěžní program pro děti. Pokud radši relaxujete v saunách, v Aquapalace Praha je připraveno 14 prohříváren a skvělé saunové ceremoniály.

Koupání bez plavek v Aquapalace Praha

Známe vítěze soutěže HLEDÁME TOP AQUA ZAŘÍZENÍ 2014

Vyhlášení vítězů soutěže HLEDÁME TOP AQUA ZAŘÍZENÍ 2014 proběhlo v rámci veletrhu FOR ARCH. Celý rok soutěžilo 43 aquaparků, bazénů, dodavatelů zařízení o nejlepšího provozovatele a výrobek či technologii roku.

Známe vítěze soutěže HLEDÁME TOP AQUA ZAŘÍZENÍ 2014
1234...6
Články 1 - 20 / 116
ABAS ČRAsociace pracovníků v regeneraciWellness NovinyČeská asociace wellnessMinisterstvo pro místní rozvojSvětový den vody