Aqua SENIOR

12
Články 1 - 20 / 35

V Rajeckých Teplicích přibyl bazén pro rodiny a saunové rituály

Lázně Aphrodite v Rajeckých Teplicích nezapomínají na inovace zvyšující kvalitu a rozsah poskytovaných služeb. Nedávno rozšířili své služby o saunové rituály a vyčlenily ,,Bazén pod bralom“ speciálně pro rodiny s dětmi. Tento bazén je vybavený hydromasážními tryskami, chrličem vody a vodopádem. Lázně tak pokračují v trendu budování značky luxusního lázeňského zařízení určeného pro tu nejnáročnější klientelu, která vyhledává kvalitní léčebné a relaxační služby.

V Rajeckých Teplicích přibyl bazén pro rodiny a saunové rituály

Mezinárodní přehlídka saunových ceremoniálů přivítá 40 soutěžících

Třetí ročník SaunaFestu již nyní překonává rekordy. Třídenní svátek všech fanoušků zážitkového saunování přivítá soutěžící ze 13 zemí a proběhne kolem 60 saunových ceremoniálů.

Jde o nezapomenutelný zážitek

Perníková noc naturistů v Aquacentru Pardubice

Dne 12.10. 2013 se uskuteční v Aquacentru Pardubice Perníková noc naturistů. V rámci večera proběhne řada soutěží jako například malování na tělo. Budou k dispozici atrakce vodní válec, vodní houpačka nebo běhání v kouli po vodě.

Perníková noc naturistů v Aquacentru Pardubice

Největší vodní plochu nabízí lázně Bad Füssing

Vodní plocha v lázních Bad Füssing činí 12.000 m2 ve třech lázeňských areálech. Vydali jsme se navštívit Johannesbad, největší lázně v Evropě s 6 vnitřními a 7 venkovními bazény. Stali jsme se lázeňskými hosty a vedle vodní zábavy jsme zažili animační programy, vystoupení klavíristy a také velkolepý ohňostroj. Termální lázně Johannesbad nabízí koupání a relaxaci ve 13 termálních bazénech o teplotě vody 27 až 39 °C. Jde o 4500 m²vodních ploch a 60.000 m² ploch k odpočinku.

Největší vodní plochu nabízí lázně Bad Füssing

Aquapark Aqualand Moravia Pasohlávky otevírá brány 1.8. 2013

Aqualand Moravia Pasohlávky otevírá brány 1.8. 2013 První velký termální komplex v ČR, otevírá uprostřed léta. Již nebudeme muset jezdit jen na Slovensko, do Rakouska nebo Maďarska, ale stačí zajet na Jih Moravy k Novomlýnským nádržím. Bude na nás čekat supermoderní aquapark s nejnovějšími atrakcemi.

Aquapark Aqualand Moravia Pasohlávky otevírá brány 1.8. 2013

Dárky pro milovníky vody

Máte v rodině nebo v okruhu přátel milovníky vodních radovánek? Pak si přečtěte následující článek a nechte se inspirovat originálními tipy na dárky pro vodomily. Vodní zážitky jsou různé – od klasické návštěvy aquaparku, přes soukromý pronájem spa, kompletní wellness víkendy, až po adrenalinové vodní sporty. Pro každého jistě vyberete to, co ho bude bavit a užije si to naplno.

Dárky pro milovníky vody

Skončil 4. ročník akce Aqua United 2013

4. ročník projektu ke Světovému dni vody Aqua United 2013 je za námi. Návštěvníci aquaparků a bazénů zažili nevšední zábavu - vodní pólo, focení pod vodu, hanbaté koupání i zážitkové saunování. Partnery projektu byly společnosti AAABYTY.CZ, VEOLIA, POMPO, YAMAHA.

Skončil 4. ročník akce Aqua United 2013

Aqualand Moravia - nový aquapark v Pasohlávkách otevře 1.8. 2013

Od dnešního dne si zájemci o vodní zábavu, tobogány nebo sauny užijí na jihu Moravy v novém aquaparku v Pasohlávkách. Nebude chybět léčivá voda z geotermálního vrtu. Aqualand Moravia otevřel 1.8. 2013 Mezi tobogány bude také oblíbená Divoká řeka, U wawe, Kamikadze nebo Supercrater. Nebudou chybět dětská hřiště, 4 bary a 2 restaurace.

Aqualand Moravia - nový aquapark v Pasohlávkách otevře 1.8. 2013

Aqua United 2013 v Krytém bazénu v Ústí nad Orlicí

Aqua United 2013 akce ke Světovému dni vody v Krytém bazénu Ústí nad Orlicí se uskuteční od 22.3. do 24.3. 2013 v rámci Vodního víkendu. Partnery projektu jsou AAABYTY.CZ, POMPO, VEOLIA, YAMAHA a PRÁVO

Aqua United 2013 v Krytém bazénu v Ústí nad Orlicí

Jak připravit bazén na novou sezónu

Pokud chcete v létě už jen relaxovat, je před příchodem prvních teplých dnů třeba váš bazén připravit. To není při dodržení jistých pravidel a postupů nic náročného, což zkušení uživatelé našich bazénů již vědí. V následujícím článku se proto podíváme na to, co vše je třeba před startem sezóny zajistit, jaké příslušenství je pro váš maximální komfort dobré pořídit a nastíníme si i rozdíly mezi sezónními a celoročními bazény a z toho vyplývající rozdíly v přípravě.

Jak připravit bazén na novou sezónu

Světový den vody 2013 - Aqua United

Světový den vody byl vyhlášen Valným shromážděním OSN. Od roku 1993 se koná 22. března každý rok. Letošní Světový den vody je součástí Mezinárodního roku vodní spolupráce. V aquaparcích a bazénech po celé ČR proběhne také již 4. ročník Vodního týdne Aqua United

Světový den vody 2013 - Aqua United

Šumavské Lázně Kur und Spa ParkHotel Tosch

Kur und Spa ParkHotel Tosch Kašperské hory, uvedl do provozu nový projekt Šumavských lázní. Projekt Šumavských lázní je unikátní projekt, který zavádí řadu velmi zajímavých procedur jako je speleoterapetie a využívá produktů nádherné šumavské přírody.

Šumavské Lázně Kur und Spa ParkHotel Tosch

Představujeme Aquapark Horažďovice

Představujeme Aquapark Horažďovice, který prošel letos rekonstrukcí a zároveň uvedl do provozu nový Saunový svět s několika saunami. Aquapark Horažďovice slouží nejen pro obyvatele z okolí, ale i pro návštěvníky Šumavy.

Představujeme Aquapark Horažďovice

Novinky ze světa aquaparků

Novinky ze světa aquaparků. Rádi bychom Vám představili největší turecké aquaparky. Turecko má 75 milionu obyvatel, z nichž polovina je do 30 let. Ročně navštíví Turecko 31,5 milionů turistů.

Novinky ze světa aquaparků

Novinky ze světa aquaparků

Atrakce King Cobra turecké společnosti Polin, obdržela významnou cenu za inovaci. Atrakce je 790 metrů dlouhá a 15,24 m vysoká.

King Cobra

Společnosti představí novinky na nejprestižnějším bazénovém veletrhu v ČR

Kde lépe uniknout před stresem a nabrat znovu síly než v kvalitním bazénu, whirlpoolu či sauně? S výběrem té nejlepší varianty relaxace, ať již pro soukromá či veřejná zařízení, poradí vystavovatelé letošního veletrhu BAZÉNY, SAUNY & SPA.

Společnosti představí novinky na nejprestižnějším bazénovém veletrhu v ČR

Aquamanie V Jihlavě a Pardubicích

Aquamánie navštíví se zábavným programem pro celou rodinu 11.8. Vodní ráj Jihlava a 12.8. 2012 nový areál Aquacentra Pardubice

Aquamanie V Jihlavě a Pardubicích

Dovolená v hotelu Hukvaldy

Hotel Hukvaldy naleznete v malebné stejnojmenné vesnici, nacházející se v podhůří Beskyd a na úpatí Palkovických hůrek. Nedaleko je oblíbený aquapark Olešná. Hukvaldy jsou především známé jako rodiště hudebního skladatele Leoše Janáčka. Hotel byl v roce 2009 kompletně zrekonstruován a je nadstandardně vybaven jak v oblasti wellness, tak v ubytovací, stravovací a konferenční části.

Dovolená v hotelu Hukvaldy

Saunování v přírodě a speleoterapie v Parkhotelu Tosch

Parkhotel Tosch Kašperské hory - Novinky zimní sezony - Saunování v přírodě a Speleoterapie Hotel má k dispozici 39 pokojů a 4 apartmány, wellness centrum s bazénem, masážemi a kosmetickým ošetřením Sothys, konferenční místnosti, vinárnu. V blízkosti také leží Skiareál Kašperské hory

Saunování v přírodě a speleoterapie  v Parkhotelu Tosch

Návštěvnost světových tématických parků a aquaparků

Jaká byla uplynulá léta z hlediska provozovatelů tématických a zábavních parků, aquaparků ve světě? Vzhledem k ekonomickému vývoji v jednotlivých regionech světa, se dá říci, že návštěvnosti a ekonomické výsledky kopírují vývoj hospodářského růstu v jednotlivých částech světa.

Návštěvnost světových tématických parků a  aquaparků
12
Články 1 - 20 / 35
ABAS ČRAsociace pracovníků v regeneraciWellness NovinyČeská asociace wellnessMinisterstvo pro místní rozvojSvětový den vody