Den saunování

12
Články 1 - 20 / 32

Program SAUNA HERBAL CUP 2018

Pátý ročník mezinárodní soutěže relaxačních saunových ceremoniálů a peelingových procedur se poprvé uskuteční ve WELLNESS HOTELU FRYMBURK na jihu Čech v termínu 22.-25.11.2018. V novém saunovém centru se představí na 25 soutěžících - saunových mistrů z celé Evropy.

Program SAUNA HERBAL CUP 2018

Den letního saunování

Den letního saunování se uskuteční v neděli 9. června 2018. Pořádá jej Česká asociace saunérů a připojují se kvalitní saunová centra v celé ČR. Cílem této kampaně je upozornit na výhody pravidelného celoročního saunování a vysvětlit význam zdravého saunování i v letním období.

Den letního saunování

Týden saunování v Aquapalace Praha

Již v sedmém ročníku proběhne kampaň Týden saunování v Aquapalace Praha a to od 1. 11. - 11. 11. 2017, která se také uskuteční v řadě saun a saunových světů po celé ČR. Celostátní týden saunování Vám přinese množství speciálních akcí, spoustu zážitků, nejrůznější výhody a také informace o správném a zdravém pravidelném saunování.

Týden saunování v Aquapalace Praha

Den letního saunování

Pravidelné saunování prospívá zdraví, podporuje imunitní systém a je vhodné i v letním období, kdy pomáhá lépe snášet výkyvy teplot. Den letního saunování se uskuteční v neděli 18. června 2017. Pořádá jej Česká asociace saunérů a připojují se kvalitní saunová centra v celé ČR. Cílem této kampaně je upozornit na výhody pravidelného celoročního saunování a vysvětlit význam zdravého saunování i v letním období.

Den letního saunování

Festival zážitkového saunování SaunaFest

představí v Praze to nejlepší ze světového saunového divadla! Pátý ročník mezinárodně uznávané saunové akce SaunaFest se letos, již podruhé, uskuteční od 30. března do 2. dubna v Aquapalace Praha, v největším saunovém světě v ČR. Sejdou se zde milovníci saunování, saunových ceremoniálů a saunového divadla z více než deseti zemí světa. Bohatý program nabídne během tří dnů na 80 ceremoniálů špičkových saunérů.

Festival zážitkového saunování SaunaFest

Týden Saunování

Týden saunování je celostátní kampaňí pro podporu zdravého saunování a letos je hlavním tématem „Aromaterapie pro saunování“ Týden saunování proběhne již v šestém ročníku a uskuteční se v řadě saun a saunových světů po celé ČR. Celostátní týden saunování přinese návštěvníkům saun množství speciálních akcí, spoustu zážitků, nejrůznější výhody a také informace o správném a zdravém pravidelném saunování. To vše v týdnu, který začíná 5. listopadu a končí 12. 11.

Týden Saunování

Den letního saunování

pravidelné saunování i v letním období je zdravé, podporuje imunitní systém a pomáhá lépe snášet výkyvy teplot Den letního saunování se uskuteční v sobotu 18. června 2016. Pořádá jej Česká asociace saunérů v mnoha saunách po celé ČR. Cílem této kampaně je upozornit na výhody pravidelného celoročního saunování a vysvětlit význam zdravého saunování i v letním období.

Den letního saunování

DÁREK KE DNI OTCŮ - SAUNOVÉ CEREMONIÁLY V AQUACENTRU ŠUTKA

Aquacentrum Šutka má pro všechny tatínky dárek ke Dni otců a nadělí jim tak v neděli 19. 6. 2016 zážitkové saunování. Tatínkové společně s celou rodinou mohou tento den objevit nevšední zážitek ze saunování na téma PC her, Matrixu nebo třeba svůdné Francouzsky a Orientální noci. Součástí odpoledne bude i soutěž o nejsilnější mávnutí ručníkem o volné vstupy do Aquacentra. Nechte se hýčkat a navštivte saunu i páru Aquacentra Šutka!

DÁREK KE DNI OTCŮ - SAUNOVÉ CEREMONIÁLY V AQUACENTRU ŠUTKA

Týden saunování

Celostátní kampaň pro podporu zdravého saunování: Již v pátém ročníku proběhne kampaň Týden saunování, která se uskuteční v desítkách saun po celé ČR. Celostátní týden saunování přinese návštěvníkům saun celou řadu speciálních akcí, spoustu zážitků, nejrůznější výhody a také informace o správném a zdravém pravidelném saunování. To vše v týdnu, který začíná poslední říjnový den a končí 8.11.

Týden saunování

Saunová show v Uherském Hradišti 25. dubna

Zpestřete si saunování při ceremoniálech v aquaparku v Uherském Hradišti. V sobotu 25. dubna je pro zde vás připravena speciální saunová show s mistry v saunových ceremoniálech.

Jaroslav Pallas a Judita Müllerová

Wellness drinky na SaunaFestu 2015

Kdo se chystá o víkendu 13. – 15. února navštívit SaunaFest, bude moct navštívit stánek společnosti Hanscraft a ochutnat nové wellness drinky, které jsou jako dělané do saun a vířivek.

Společnost Hanscraft bude zastoupena na letošním festivalu saunování

Saunové radovánky v Českých Budějovicích

Rtuť teploměru neúprosně klesá, a proto není na škodu pořádně posílit imunitu. Kromě vitamínů si můžete zajít třeba do sauny. Na skvělý saunový zážitek zve na sobotu 7. 2. plavecký stadion v Českých Budějovicích. Těšit se můžete i na Fantoma opery!

SaunaDay v Českých Budějovicích

BAZÉNY, SAUNY & SPA nabídnou saunovou show

Letošní veletrh BAZÉNY, SAUNY & SPA proběhne od 16. do 20. 9. 2014 v rámci souboru podzimních stavebních veletrhů FOR ARCH pořádaných v PVA EXPO PRAHA. Veletrh nese podtitul „SAUNA a wellness pro zdraví“ a jako hlavní doprovodný program připravuje saunovou show nazvanou OSTROV ZÁŽITKOVÉHO SAUNOVÁNÍ.

BAZÉNY, SAUNY & SPA nabídnou saunovou show

Pardubice zažijí saunovou show

Saunové divadlo s mistrovskými ceremoniály bude hostit pardubický aquapark již podruhé. Zážitkové saunování si i v Pardubicích našlo množství příznivců a první saunová akce, která se uskutečnila v lednu, vyvolala velký zájem návštěvníků wellness centra. Nyní přichází pokračování, které navazuje na právě skončené mistrovství ČR v saunových ceremoniálech - SaunaFest. Zážitkové saunování se uskuteční v sobotu 12. dubna 2014.

Pardubice zažijí saunovou show

Celostátní týden saunování začne na Kolštejně mezinárodní soutěží v saunových ceremoniálech Sauna Herbal Cup

Od pátku 28. listopadu do neděle 1. prosince 2013 proběhne první akce v rámci týdne saunování v ČR v Relax centru Kolštejn. Na mezinárodní akci pro veřejnost se sjede sedmnáct saunérů z osmi evropských zemí.

Celostátní týden saunování začne na Kolštejně mezinárodní soutěží v saunových ceremoniálech Sauna Herbal Cup

Celostátní týden saunování přinese spoustu zážitků a informací

Již počtvrté se uskuteční celostátní akce zaměřená na propagaci správného saunování. V termínu od 30. 11. do 7.12. 2013 se na řadě míst po celé ČR uskuteční speciální saunové události. Připraveno je zážitkové saunování, saunové ceremoniály, diskuse s návštěvníky a další akce. Návštěvníci saun se například dozví proč je dobré chodit pravidelně, nejlépe každý týden do sauny.

Celostátní týden saunování přinese spoustu zážitků a informací

Padl rekord nejvíce saunujících se lidí na jednom místě

V rámci akce Den saunování - Saunová noc se v Aquapalace Praha podařilo překonat dva roky starý rekord v největším počtu na jednom místě se saunujících lidí. Po sečtení všech saunujících se účastníků akce ve 14 prohřívárnách největšího saunového světa v ČR jsme zaznamenali konečné číslo 231 osob. Rekord potvrdil i komisař Agentury Dobrý den z Pelhřimova. Účastníci rekordu se pak zúčastnili losování o vstupenky do saun. Hlavní cenou byl pobyt v Relax centru Kolštejn.

Padl rekord nejvíce saunujících se lidí na jednom místě

Saunová noc s rekordem v Aquapalace Praha

Saunová noc 3.11. proběhne v saunovém světě Aquapalace Praha již po třetí. I letos bude zážitkové saunování se spceiálními saunovými ceremoniály a dalším doprovodným programem doplněno pokusem o překonání rekordu z roku 2010 v největším počtu saunujících se lidí v jednom místě. Dosavadní rekord je 191 saunujících se. Pro rodiny s dětmi je odpoledne připraveno rodinné saunování se speciálním rodinným ceremoniálem v Panoramatické sauně.

Saunová noc s rekordem v Aquapalace Praha

Centrum Babylon s medovými a jogurtovými ceremoniály

Centrum Babylon se připojuje ke Dni saunování a připravilo pro návštěvníky speciální rituály v sauně i parní lázni. Akce probíhá od 10 do 22 hodin a těšit se můžete třeba na medový nebo jogurtový ceremoniál.

Centrum Babylon s medovými a jogurtovými ceremoniály

Den saunování proběhne i v Ostravě

Den saunování opět proběhne i v Ostravě. Zde v Sauně Smyčka se můžete saunovat s celou rodinou (děti budou mít vstup zdarma) a uzpůsobená bude i teplota v sauně. Od 16:30 pak bude probíhat saunování pro dospělé, saunová noc při svíčkách s relaxační hudbou.

Den saunování proběhne i v Ostravě
12
Články 1 - 20 / 32
ABAS ČRAsociace pracovníků v regeneraciWellness NovinyČeská asociace saunérůMinisterstvo pro místní rozvojSvětový den vody