Den saunování

12
Články 1 - 20 / 27

Týden Saunování

Týden saunování je celostátní kampaňí pro podporu zdravého saunování a letos je hlavním tématem „Aromaterapie pro saunování“ Týden saunování proběhne již v šestém ročníku a uskuteční se v řadě saun a saunových světů po celé ČR. Celostátní týden saunování přinese návštěvníkům saun množství speciálních akcí, spoustu zážitků, nejrůznější výhody a také informace o správném a zdravém pravidelném saunování. To vše v týdnu, který začíná 5. listopadu a končí 12. 11.

Týden Saunování

Den letního saunování

pravidelné saunování i v letním období je zdravé, podporuje imunitní systém a pomáhá lépe snášet výkyvy teplot Den letního saunování se uskuteční v sobotu 18. června 2016. Pořádá jej Česká asociace saunérů v mnoha saunách po celé ČR. Cílem této kampaně je upozornit na výhody pravidelného celoročního saunování a vysvětlit význam zdravého saunování i v letním období.

Den letního saunování

DÁREK KE DNI OTCŮ - SAUNOVÉ CEREMONIÁLY V AQUACENTRU ŠUTKA

Aquacentrum Šutka má pro všechny tatínky dárek ke Dni otců a nadělí jim tak v neděli 19. 6. 2016 zážitkové saunování. Tatínkové společně s celou rodinou mohou tento den objevit nevšední zážitek ze saunování na téma PC her, Matrixu nebo třeba svůdné Francouzsky a Orientální noci. Součástí odpoledne bude i soutěž o nejsilnější mávnutí ručníkem o volné vstupy do Aquacentra. Nechte se hýčkat a navštivte saunu i páru Aquacentra Šutka!

DÁREK KE DNI OTCŮ - SAUNOVÉ CEREMONIÁLY V AQUACENTRU ŠUTKA

Týden saunování

Celostátní kampaň pro podporu zdravého saunování: Již v pátém ročníku proběhne kampaň Týden saunování, která se uskuteční v desítkách saun po celé ČR. Celostátní týden saunování přinese návštěvníkům saun celou řadu speciálních akcí, spoustu zážitků, nejrůznější výhody a také informace o správném a zdravém pravidelném saunování. To vše v týdnu, který začíná poslední říjnový den a končí 8.11.

Týden saunování

Saunová show v Uherském Hradišti 25. dubna

Zpestřete si saunování při ceremoniálech v aquaparku v Uherském Hradišti. V sobotu 25. dubna je pro zde vás připravena speciální saunová show s mistry v saunových ceremoniálech.

Jaroslav Pallas a Judita Müllerová

Wellness drinky na SaunaFestu 2015

Kdo se chystá o víkendu 13. – 15. února navštívit SaunaFest, bude moct navštívit stánek společnosti Hanscraft a ochutnat nové wellness drinky, které jsou jako dělané do saun a vířivek.

Společnost Hanscraft bude zastoupena na letošním festivalu saunování

Saunové radovánky v Českých Budějovicích

Rtuť teploměru neúprosně klesá, a proto není na škodu pořádně posílit imunitu. Kromě vitamínů si můžete zajít třeba do sauny. Na skvělý saunový zážitek zve na sobotu 7. 2. plavecký stadion v Českých Budějovicích. Těšit se můžete i na Fantoma opery!

SaunaDay v Českých Budějovicích

BAZÉNY, SAUNY & SPA nabídnou saunovou show

Letošní veletrh BAZÉNY, SAUNY & SPA proběhne od 16. do 20. 9. 2014 v rámci souboru podzimních stavebních veletrhů FOR ARCH pořádaných v PVA EXPO PRAHA. Veletrh nese podtitul „SAUNA a wellness pro zdraví“ a jako hlavní doprovodný program připravuje saunovou show nazvanou OSTROV ZÁŽITKOVÉHO SAUNOVÁNÍ.

BAZÉNY, SAUNY & SPA nabídnou saunovou show

Pardubice zažijí saunovou show

Saunové divadlo s mistrovskými ceremoniály bude hostit pardubický aquapark již podruhé. Zážitkové saunování si i v Pardubicích našlo množství příznivců a první saunová akce, která se uskutečnila v lednu, vyvolala velký zájem návštěvníků wellness centra. Nyní přichází pokračování, které navazuje na právě skončené mistrovství ČR v saunových ceremoniálech - SaunaFest. Zážitkové saunování se uskuteční v sobotu 12. dubna 2014.

Pardubice zažijí saunovou show

Celostátní týden saunování začne na Kolštejně mezinárodní soutěží v saunových ceremoniálech Sauna Herbal Cup

Od pátku 28. listopadu do neděle 1. prosince 2013 proběhne první akce v rámci týdne saunování v ČR v Relax centru Kolštejn. Na mezinárodní akci pro veřejnost se sjede sedmnáct saunérů z osmi evropských zemí.

Celostátní týden saunování začne na Kolštejně mezinárodní soutěží v saunových ceremoniálech Sauna Herbal Cup

Celostátní týden saunování přinese spoustu zážitků a informací

Již počtvrté se uskuteční celostátní akce zaměřená na propagaci správného saunování. V termínu od 30. 11. do 7.12. 2013 se na řadě míst po celé ČR uskuteční speciální saunové události. Připraveno je zážitkové saunování, saunové ceremoniály, diskuse s návštěvníky a další akce. Návštěvníci saun se například dozví proč je dobré chodit pravidelně, nejlépe každý týden do sauny.

Celostátní týden saunování přinese spoustu zážitků a informací

Padl rekord nejvíce saunujících se lidí na jednom místě

V rámci akce Den saunování - Saunová noc se v Aquapalace Praha podařilo překonat dva roky starý rekord v největším počtu na jednom místě se saunujících lidí. Po sečtení všech saunujících se účastníků akce ve 14 prohřívárnách největšího saunového světa v ČR jsme zaznamenali konečné číslo 231 osob. Rekord potvrdil i komisař Agentury Dobrý den z Pelhřimova. Účastníci rekordu se pak zúčastnili losování o vstupenky do saun. Hlavní cenou byl pobyt v Relax centru Kolštejn.

Padl rekord nejvíce saunujících se lidí na jednom místě

Saunová noc s rekordem v Aquapalace Praha

Saunová noc 3.11. proběhne v saunovém světě Aquapalace Praha již po třetí. I letos bude zážitkové saunování se spceiálními saunovými ceremoniály a dalším doprovodným programem doplněno pokusem o překonání rekordu z roku 2010 v největším počtu saunujících se lidí v jednom místě. Dosavadní rekord je 191 saunujících se. Pro rodiny s dětmi je odpoledne připraveno rodinné saunování se speciálním rodinným ceremoniálem v Panoramatické sauně.

Saunová noc s rekordem v Aquapalace Praha

Centrum Babylon s medovými a jogurtovými ceremoniály

Centrum Babylon se připojuje ke Dni saunování a připravilo pro návštěvníky speciální rituály v sauně i parní lázni. Akce probíhá od 10 do 22 hodin a těšit se můžete třeba na medový nebo jogurtový ceremoniál.

Centrum Babylon s medovými a jogurtovými ceremoniály

Den saunování proběhne i v Ostravě

Den saunování opět proběhne i v Ostravě. Zde v Sauně Smyčka se můžete saunovat s celou rodinou (děti budou mít vstup zdarma) a uzpůsobená bude i teplota v sauně. Od 16:30 pak bude probíhat saunování pro dospělé, saunová noc při svíčkách s relaxační hudbou.

Den saunování proběhne i v Ostravě

Den saunování a saunová noc 2012

V sobotu 3. listopadu se již potřetí uskuteční svátek saunování s názvem DEN SAUNOVÁNÍ. Součástí akce bude i zážitkové noční saunování SAUNOVÁ NOC s pokusem o překonání rekordu Nejvíce saunujících se lidí na jednom místě. Akce má za cíl podpořit zdravý životní styl a správné, pravidelné saunování. Den saunování se uskuteční na řadě míst v celé ČR.

Relax Kolštejn

Relax centrum Kolštejn se zapojí do celorepublikové Saunové noci

Saunová noc se uskuteční v saunách a saunových světech po celé ČR i v zahraničí 3.11.2012. V Relax centru Kolštejn připravují saunování při svíčkách, ve wellness čajovně se bude podávat Dračí dech, na návštěvníky čeká několik saunových ceremoniálů. Saunová noc v Relax centru Kolštejn bude celá v keltském stylu a přinese příjemná překvapení. Vydejte se do Branné v Jeseníkách a zažijte nevšední saunování!

Relax centrum Kolštejn se zapojí do celorepublikové Saunové noci

Wellness Horal se zapojí do celostátní Saunové noci

Relaxační centrum Wellness Horal v Resortu Valachy Velké Karlovice se v sobotu 3. listopadu opět zapojí do celostátní akce Den saunování - Saunová noc. Ta je zaměřena na popularizaci saunování a vybraná centra se při ní otevírají netradičně v nočních hodinách a nabízejí doprovodné akce.

Wellness Horal se zapojí do celostátní Saunové noci

Úspěšný druhý ročník Dne saunování

V sobotu 22.11. se uskutečnil druhý ročník Saunové noci v rámci Dne saunování. Jednotliví pořadatelé přinesli návštěvníkům zajímavé zážitkové saunování, relaxační chvíle při svíčkách, nové saunové ceremoniály, diskuse na téma rodinné saunování, sauna jako prevence či saunování dětí. V aquapalace Praha se ve 22:02 hodin najednou saunovalo v některé z prohříváren 178 návštěvníků.

Úspěšný druhý ročník Dne saunování

Den saunování již tuto sobotu

Již v sobotu 22. 10. se uskuteční DEN SAUNOVÁNÍ. Druhý ročník má za cíl podpořit zdravý životní styl a správné saunování. Letos jsme se zaměřili na saunování rodin a dětí. V rámci akce bude zážitkové noční saunování - SAUNOVÁ NOC s pokusem o překonání rekordu „Nejvíce saunujících se lidí na jednom místě“. Den saunování se uskuteční v Praze, Čestlicích, Liberci, Branné v Jeseníkách, na Frymburku, ve Velkých Karlovicích, Vsetíně, Ostravě, Přerově, Olešné, Příbrami a také ve slovenských Patincích

Sauna na jižní přerov
12
Články 1 - 20 / 27
ABAS ČRAsociace pracovníků v regeneraciWellness NovinyČeská asociace saunérůMinisterstvo pro místní rozvojSvětový den vody