Wellness

1234
Články 1 - 20 / 66

SaunaFest 2016 se stal evropským festivalem zážitkového saunování

4. ročník mezinárodní saunové akce SaunaFest proběhl o prvním dubnovém víkendu v Resortu Aquapalace Praha, v největším saunovém světě v ČR. Návštěvníci mohli shlédnout a užít si bohatý program, více jak 100 saunových ceremoniálů během tří dnů. Grand Prix Czech Republic vyhrál Jiří Žákovský, těsně před Robem Kaijzrem. Výkony soutěžících saunérů však byly velmi vyrovnané a je vidět, že české saunové umění je na vzestupu a roste kvalita, kreativita i choreografie saunových ceremoniálů.

SaunaFest 2016 se stal evropským festivalem zážitkového saunování

Čtvrtý ročník festivalu saunování se stěhuje do Aquapalace Praha

SaunaFest 2016 o prvním dubnovém víkendu představí v ČR to nejlepší ze světového saunového divadla. V největším saunovém světě u nás se sejdou milovníci saunování a saunových ceremoniálů. Bohatý program zážitkového saunování nabídne na stovku saunových ceremoniálů vybraných saunérů ze čtrnácti zemí světa. Soutěžní program nabídne 26 zahraničních soutěžících v Grand Prix Czech Republic, 16 domácích soutěžících a 7 týmů v Mistrovství ČR.

Čtvrtý ročník festivalu saunování se stěhuje do Aquapalace Praha

Wellness a gastronomie v Maďarsku, okružní jízda vlakem

Znovu jsem se vypravil do Maďarska, abych prozkoumal klasické spojení wellness a gastronomie. Tentokrát jsem navštívil oblasti kolem města Harkány a Tokaj. K cestě jsem využil na místo auta, vlakové spojení.

Smažená mísa Restaurant Robinson

Sauna Herbal Cup 2015: V Branné se opět utkají přes 2 desítky saunérů ze 7 zemí Evropy

Soutěž saunérů v zážitkovém saunování pod názvem Sauna Herbal Cup 2015 přiláká do Jeseníků po dvou letech opět saunéry ze sedmi zemí Evropy. Mistrovství v zážitkovém saunování se zaměřením na přírodní esence a ingredience proběhne 26. – 29. listopadu 2015 již podruhé, a to v Relax centru Kolštejn v Branné.

Herbal Cup 2015, už příští týden

Týden saunování

Celostátní kampaň pro podporu zdravého saunování: Již v pátém ročníku proběhne kampaň Týden saunování, která se uskuteční v desítkách saun po celé ČR. Celostátní týden saunování přinese návštěvníkům saun celou řadu speciálních akcí, spoustu zážitků, nejrůznější výhody a také informace o správném a zdravém pravidelném saunování. To vše v týdnu, který začíná poslední říjnový den a končí 8.11.

Týden saunování

Odborná konference ABAS ČR ve Františkových Lázních

Asociace bazénů a saun České republiky – ABAS ČR Pořádá ve spolupráci se společnosti Lázně Františkovy Lázně a.s., u příležitosti 222 let lázeňství ve Františkových lázních a 10. výročí otevření Aquafóra Františkovy lázně odbornou konferenci na téma: Využití lázeňských zařízení v provozech aquaparků a bazénů, trendy v balneo a wellness provozech, minerální prameny, historie lázeňství.

Odborná konference ABAS ČR ve Františkových Lázních

Hotel Praha – relax i zábava v centru Krkonoš

V nejznámějším a snad nejluxusnějším lyžařském resortu v Krkonoších Špindlerově Mlýně najdete i luxusní wellness Hotel Praha. Ať už trávíte v Krkonoších letní nebo zimní dovolenou, chcete si odpočinout, načerpat nové síly, připravujete firemní akci pro své kolegy nebo se chystáte na rodinnou dovolenou, Hotel Praha vám má co nabídnout.

Hotel Praha – relax i zábava v centru Krkonoš

V květnu se v Aquapalace Praha rozhodně nudit nebudete

Pokud se v květnu rozhodnete zahnat nudu v Aquapalace Praha, určitě nebudete litovat. Čeká na vás nabitý program – několik variant tradičních saunových ceremoniálů nebo po velké rekonstrukci znovu otevřená Divoká řeka.

Saunování při svíčkách

Lázně v Bad Birnbach miluje nejen biatlonista Andreas Birnbacher

Do lázní Bad Birnbach není daleko. Lázně najdete v jihovýchodním Dolnobavorsku, mezi řekami Dunaj, Rott a Inn. Zde již více než 40 let pramení z nitra země horký termální pramen, který je základem péče venkovských termálních lázní.

Komplex Bad Birnbach

Ozvěny SaunaFestu v Saunii

V rámci cyklu SaunaFest na cestách se uskuteční přehlídka mistrovských saunových ceremoniálů v největší městské sauně Saunia Praha. Návštěvníci si budou moci vychutnat soutěžní ceremoniály, které soutěžily na oficiálním Mistrovství ČR v saunových ceremoniálech v rámci SaunaFestu 2015. Všichni soutěžící ze Saunie se zde dostali do finále soutěže. Pro Saunii je to velké ocenění a Saunia Praha se stala nejúspěšnějším saunovým světem na SaunaFestu.

Saunová show v největší městské sauně v Praze

Známe nejlepší saunové animátory SaunaFestu 2015

V neděli 15. února 2015 skončil již třetí ročník SaunaFestu, mezinárodní soutěžní přehlídky saunových ceremoniálů a zážitkového saunování. Vítězem oficiálního Mistrovství ČR v saunových ceremoniálech se stal Jiří Žákovský ze Saunie Praha. Na druhé příčce byl Jaroslav Pallas a třetí Ondřej Sochůrek. V mezinárodní soutěži Grand Prix máme poprvé českého vítěze a to Jaroslava Pallase, který zvítězil těsně před Dawidem Wasowiczem z Polska a Tiborem Zsebedics z Rakouska.

Jaroslav Pallas vítěz Grand Prix

Saunové divadlo se vrací do Jihlavy

Dne 28. února se do Jihlavy po roce vrátí saunové ceremoniály. Tentokrát se však uskuteční v sauně aquaparku Vodní ráj. V loňském roce se akce zúčastnilo na 120 návštěvníků. Přijde vás letos víc?

...a nebude chybět ani saunový mág Pavel Hofrichter

Finskásauna.cz - zprostředkovatel finské kvality v Čechách

Formule 1 v saunovém světě, to je finská značka Harvia. Stále ještě rodinná firma začala vyrábět kamna a sauny již před 60-ti lety, a vypracovala se do pozice lídra na světovém trhu. Dlouho ale neměli Češi a Slováci možnost si špičkové technologie kromě šedivého dovozu koupit.

Společnost nabízí například dřevo do sauny

Společnost Frajt – služby a výrobky ve špičkové kvalitě

Společnost Frajt představuje na českém trhu stabilní a prosperující firmu, která se od počátku vzniku specializuje na standardní interiérové vybavení. Vybavení od společnosti Frajt si oblíbila různá centra volného času, aquaparky, bazény nebo balneo provozovny, rehabilitační centra, sportovní a kulturní zařízení, školy, administrativní budovy, nákupní centra, nemocnice a laboratoře.

I takovéto krásné šatní skříňky vyrábí firma Frajt

KNEIPPOVY LÁZNĚ V REŽII FIRMY CARETTA SPA

Představujeme novou kolekci Kneippových chodníků pro rok 2015. Vyznačuje čistým designem, funkčností, odolností a jednoduchou instalací.

Tato terapie patří mezi nejstarší lázeňské procedury

Seznamte se: saunovací pomůcky Rento

Když v závěru roku 2013 vstoupila na český trh finská značka Rento, která patří k předním světovým výrobcům saunovacích pomůcek, našla si okamžitě zastánce. Snoubí totiž maximální kvalitu služeb, důraz na komfortní relaxaci v souladu s nejnovějšími trendy a špičkové produkty pro péči o tělo.

Finská kvalita na českém trhu

Wellness drinky na SaunaFestu 2015

Kdo se chystá o víkendu 13. – 15. února navštívit SaunaFest, bude moct navštívit stánek společnosti Hanscraft a ochutnat nové wellness drinky, které jsou jako dělané do saun a vířivek.

Společnost Hanscraft bude zastoupena na letošním festivalu saunování

Saunové radovánky v Českých Budějovicích

Rtuť teploměru neúprosně klesá, a proto není na škodu pořádně posílit imunitu. Kromě vitamínů si můžete zajít třeba do sauny. Na skvělý saunový zážitek zve na sobotu 7. 2. plavecký stadion v Českých Budějovicích. Těšit se můžete i na Fantoma opery!

SaunaDay v Českých Budějovicích

Mezinárodní přehlídka saunových ceremoniálů přivítá 40 soutěžících

Třetí ročník SaunaFestu již nyní překonává rekordy. Třídenní svátek všech fanoušků zážitkového saunování přivítá soutěžící ze 13 zemí a proběhne kolem 60 saunových ceremoniálů.

Jde o nezapomenutelný zážitek

SaunaFest již potřetí láká na skvělou podívanou

V půlce února se na Pardubicku sejdou milovníci saunování a saunéři z různých koutů světa, aby předvedli své umění v saunových ceremoniálech. Na akci budou k vidění saunové ceremoniály z dílny více než 30 saunérů.

SaunaFest již potřetí láká na skvělou podívanou
1234
Články 1 - 20 / 66
ABAS ČRAsociace pracovníků v regeneraciWellness NovinyČeská asociace wellnessMinisterstvo pro místní rozvojSvětový den vody