Wellness

1234
Články 1 - 20 / 67

Konference Velké Losiny 14. - 16.6.2016

dovolujeme si vás pozvat na konferenci, kterou pořádá ABAS ČR ve spolupráci se společností Termály Losiny, a.s. ve dnech 14. - 16.6.2016 ve Velkých Losinách na téma: "Provoz aquaparku s využitím termálního pramene" (viz B&S č.3/4 2016).

Konference Velké Losiny 14. - 16.6.2016

Spolupráce Aquapalace Praha s AUFGUSS WM

V druhém květnovém týdnu zástupci Saunového světa Aquapalace Praha podepsali smlouvu o vstupu do mezinárodní organizace AUFGUSS WM.

Spolupráce  Aquapalace Praha s AUFGUSS WM

SaunaFest 2016 se stal evropským festivalem zážitkového saunování

4. ročník mezinárodní saunové akce SaunaFest proběhl o prvním dubnovém víkendu v Resortu Aquapalace Praha, v největším saunovém světě v ČR. Návštěvníci mohli shlédnout a užít si bohatý program, více jak 100 saunových ceremoniálů během tří dnů. Grand Prix Czech Republic vyhrál Jiří Žákovský, těsně před Robem Kaijzrem. Výkony soutěžících saunérů však byly velmi vyrovnané a je vidět, že české saunové umění je na vzestupu a roste kvalita, kreativita i choreografie saunových ceremoniálů.

SaunaFest 2016 se stal evropským festivalem zážitkového saunování

Čtvrtý ročník festivalu saunování se stěhuje do Aquapalace Praha

SaunaFest 2016 o prvním dubnovém víkendu představí v ČR to nejlepší ze světového saunového divadla. V největším saunovém světě u nás se sejdou milovníci saunování a saunových ceremoniálů. Bohatý program zážitkového saunování nabídne na stovku saunových ceremoniálů vybraných saunérů ze čtrnácti zemí světa. Soutěžní program nabídne 26 zahraničních soutěžících v Grand Prix Czech Republic, 16 domácích soutěžících a 7 týmů v Mistrovství ČR.

Čtvrtý ročník festivalu saunování se stěhuje do Aquapalace Praha

Wellness a gastronomie v Maďarsku, okružní jízda vlakem

Znovu jsem se vypravil do Maďarska, abych prozkoumal klasické spojení wellness a gastronomie. Tentokrát jsem navštívil oblasti kolem města Harkány a Tokaj. K cestě jsem využil na místo auta, vlakové spojení.

Smažená mísa Restaurant Robinson

Sauna Herbal Cup 2015: V Branné se opět utkají přes 2 desítky saunérů ze 7 zemí Evropy

Soutěž saunérů v zážitkovém saunování pod názvem Sauna Herbal Cup 2015 přiláká do Jeseníků po dvou letech opět saunéry ze sedmi zemí Evropy. Mistrovství v zážitkovém saunování se zaměřením na přírodní esence a ingredience proběhne 26. – 29. listopadu 2015 již podruhé, a to v Relax centru Kolštejn v Branné.

Herbal Cup 2015, už příští týden

Týden saunování

Celostátní kampaň pro podporu zdravého saunování: Již v pátém ročníku proběhne kampaň Týden saunování, která se uskuteční v desítkách saun po celé ČR. Celostátní týden saunování přinese návštěvníkům saun celou řadu speciálních akcí, spoustu zážitků, nejrůznější výhody a také informace o správném a zdravém pravidelném saunování. To vše v týdnu, který začíná poslední říjnový den a končí 8.11.

Týden saunování

Odborná konference ABAS ČR ve Františkových Lázních

Asociace bazénů a saun České republiky – ABAS ČR Pořádá ve spolupráci se společnosti Lázně Františkovy Lázně a.s., u příležitosti 222 let lázeňství ve Františkových lázních a 10. výročí otevření Aquafóra Františkovy lázně odbornou konferenci na téma: Využití lázeňských zařízení v provozech aquaparků a bazénů, trendy v balneo a wellness provozech, minerální prameny, historie lázeňství.

Odborná konference ABAS ČR ve Františkových Lázních

V květnu se v Aquapalace Praha rozhodně nudit nebudete

Pokud se v květnu rozhodnete zahnat nudu v Aquapalace Praha, určitě nebudete litovat. Čeká na vás nabitý program – několik variant tradičních saunových ceremoniálů nebo po velké rekonstrukci znovu otevřená Divoká řeka.

Saunování při svíčkách

Lázně v Bad Birnbach miluje nejen biatlonista Andreas Birnbacher

Do lázní Bad Birnbach není daleko. Lázně najdete v jihovýchodním Dolnobavorsku, mezi řekami Dunaj, Rott a Inn. Zde již více než 40 let pramení z nitra země horký termální pramen, který je základem péče venkovských termálních lázní.

Komplex Bad Birnbach

Ozvěny SaunaFestu v Saunii

V rámci cyklu SaunaFest na cestách se uskuteční přehlídka mistrovských saunových ceremoniálů v největší městské sauně Saunia Praha. Návštěvníci si budou moci vychutnat soutěžní ceremoniály, které soutěžily na oficiálním Mistrovství ČR v saunových ceremoniálech v rámci SaunaFestu 2015. Všichni soutěžící ze Saunie se zde dostali do finále soutěže. Pro Saunii je to velké ocenění a Saunia Praha se stala nejúspěšnějším saunovým světem na SaunaFestu.

Saunová show v největší městské sauně v Praze

Známe nejlepší saunové animátory SaunaFestu 2015

V neděli 15. února 2015 skončil již třetí ročník SaunaFestu, mezinárodní soutěžní přehlídky saunových ceremoniálů a zážitkového saunování. Vítězem oficiálního Mistrovství ČR v saunových ceremoniálech se stal Jiří Žákovský ze Saunie Praha. Na druhé příčce byl Jaroslav Pallas a třetí Ondřej Sochůrek. V mezinárodní soutěži Grand Prix máme poprvé českého vítěze a to Jaroslava Pallase, který zvítězil těsně před Dawidem Wasowiczem z Polska a Tiborem Zsebedics z Rakouska.

Jaroslav Pallas vítěz Grand Prix

Saunové divadlo se vrací do Jihlavy

Dne 28. února se do Jihlavy po roce vrátí saunové ceremoniály. Tentokrát se však uskuteční v sauně aquaparku Vodní ráj. V loňském roce se akce zúčastnilo na 120 návštěvníků. Přijde vás letos víc?

...a nebude chybět ani saunový mág Pavel Hofrichter

Finskásauna.cz - zprostředkovatel finské kvality v Čechách

Formule 1 v saunovém světě, to je finská značka Harvia. Stále ještě rodinná firma začala vyrábět kamna a sauny již před 60-ti lety, a vypracovala se do pozice lídra na světovém trhu. Dlouho ale neměli Češi a Slováci možnost si špičkové technologie kromě šedivého dovozu koupit.

Společnost nabízí například dřevo do sauny

Společnost Frajt – služby a výrobky ve špičkové kvalitě

Společnost Frajt představuje na českém trhu stabilní a prosperující firmu, která se od počátku vzniku specializuje na standardní interiérové vybavení. Vybavení od společnosti Frajt si oblíbila různá centra volného času, aquaparky, bazény nebo balneo provozovny, rehabilitační centra, sportovní a kulturní zařízení, školy, administrativní budovy, nákupní centra, nemocnice a laboratoře.

I takovéto krásné šatní skříňky vyrábí firma Frajt

KNEIPPOVY LÁZNĚ V REŽII FIRMY CARETTA SPA

Představujeme novou kolekci Kneippových chodníků pro rok 2015. Vyznačuje čistým designem, funkčností, odolností a jednoduchou instalací.

Tato terapie patří mezi nejstarší lázeňské procedury

Seznamte se: saunovací pomůcky Rento

Když v závěru roku 2013 vstoupila na český trh finská značka Rento, která patří k předním světovým výrobcům saunovacích pomůcek, našla si okamžitě zastánce. Snoubí totiž maximální kvalitu služeb, důraz na komfortní relaxaci v souladu s nejnovějšími trendy a špičkové produkty pro péči o tělo.

Finská kvalita na českém trhu

Wellness drinky na SaunaFestu 2015

Kdo se chystá o víkendu 13. – 15. února navštívit SaunaFest, bude moct navštívit stánek společnosti Hanscraft a ochutnat nové wellness drinky, které jsou jako dělané do saun a vířivek.

Společnost Hanscraft bude zastoupena na letošním festivalu saunování

Saunové radovánky v Českých Budějovicích

Rtuť teploměru neúprosně klesá, a proto není na škodu pořádně posílit imunitu. Kromě vitamínů si můžete zajít třeba do sauny. Na skvělý saunový zážitek zve na sobotu 7. 2. plavecký stadion v Českých Budějovicích. Těšit se můžete i na Fantoma opery!

SaunaDay v Českých Budějovicích

Mezinárodní přehlídka saunových ceremoniálů přivítá 40 soutěžících

Třetí ročník SaunaFestu již nyní překonává rekordy. Třídenní svátek všech fanoušků zážitkového saunování přivítá soutěžící ze 13 zemí a proběhne kolem 60 saunových ceremoniálů.

Jde o nezapomenutelný zážitek
1234
Články 1 - 20 / 67
ABAS ČRAsociace pracovníků v regeneraciWellness NovinyČeská asociace saunérůMinisterstvo pro místní rozvojSvětový den vody