Wellness

123
Články 1 - 20 / 58

Lázně v Bad Birnbach miluje nejen biatlonista Andreas Birnbacher

Do lázní Bad Birnbach není daleko. Lázně najdete v jihovýchodním Dolnobavorsku, mezi řekami Dunaj, Rott a Inn. Zde již více než 40 let pramení z nitra země horký termální pramen, který je základem péče venkovských termálních lázní.

Komplex Bad Birnbach

Ozvěny SaunaFestu v Saunii

V rámci cyklu SaunaFest na cestách se uskuteční přehlídka mistrovských saunových ceremoniálů v největší městské sauně Saunia Praha. Návštěvníci si budou moci vychutnat soutěžní ceremoniály, které soutěžily na oficiálním Mistrovství ČR v saunových ceremoniálech v rámci SaunaFestu 2015. Všichni soutěžící ze Saunie se zde dostali do finále soutěže. Pro Saunii je to velké ocenění a Saunia Praha se stala nejúspěšnějším saunovým světem na SaunaFestu.

Saunová show v největší městské sauně v Praze

Známe nejlepší saunové animátory SaunaFestu 2015

V neděli 15. února 2015 skončil již třetí ročník SaunaFestu, mezinárodní soutěžní přehlídky saunových ceremoniálů a zážitkového saunování. Vítězem oficiálního Mistrovství ČR v saunových ceremoniálech se stal Jiří Žákovský ze Saunie Praha. Na druhé příčce byl Jaroslav Pallas a třetí Ondřej Sochůrek. V mezinárodní soutěži Grand Prix máme poprvé českého vítěze a to Jaroslava Pallase, který zvítězil těsně před Dawidem Wasowiczem z Polska a Tiborem Zsebedics z Rakouska.

Jaroslav Pallas vítěz Grand Prix

Saunové divadlo se vrací do Jihlavy

Dne 28. února se do Jihlavy po roce vrátí saunové ceremoniály. Tentokrát se však uskuteční v sauně aquaparku Vodní ráj. V loňském roce se akce zúčastnilo na 120 návštěvníků. Přijde vás letos víc?

...a nebude chybět ani saunový mág Pavel Hofrichter

Finskásauna.cz - zprostředkovatel finské kvality v Čechách

Formule 1 v saunovém světě, to je finská značka Harvia. Stále ještě rodinná firma začala vyrábět kamna a sauny již před 60-ti lety, a vypracovala se do pozice lídra na světovém trhu. Dlouho ale neměli Češi a Slováci možnost si špičkové technologie kromě šedivého dovozu koupit.

Společnost nabízí například dřevo do sauny

Společnost Frajt – služby a výrobky ve špičkové kvalitě

Společnost Frajt představuje na českém trhu stabilní a prosperující firmu, která se od počátku vzniku specializuje na standardní interiérové vybavení. Vybavení od společnosti Frajt si oblíbila různá centra volného času, aquaparky, bazény nebo balneo provozovny, rehabilitační centra, sportovní a kulturní zařízení, školy, administrativní budovy, nákupní centra, nemocnice a laboratoře.

I takovéto krásné šatní skříňky vyrábí firma Frajt

KNEIPPOVY LÁZNĚ V REŽII FIRMY CARETTA SPA

Představujeme novou kolekci Kneippových chodníků pro rok 2015. Vyznačuje čistým designem, funkčností, odolností a jednoduchou instalací.

Tato terapie patří mezi nejstarší lázeňské procedury

Seznamte se: saunovací pomůcky Rento

Když v závěru roku 2013 vstoupila na český trh finská značka Rento, která patří k předním světovým výrobcům saunovacích pomůcek, našla si okamžitě zastánce. Snoubí totiž maximální kvalitu služeb, důraz na komfortní relaxaci v souladu s nejnovějšími trendy a špičkové produkty pro péči o tělo.

Finská kvalita na českém trhu

Wellness drinky na SaunaFestu 2015

Kdo se chystá o víkendu 13. – 15. února navštívit SaunaFest, bude moct navštívit stánek společnosti Hanscraft a ochutnat nové wellness drinky, které jsou jako dělané do saun a vířivek.

Společnost Hanscraft bude zastoupena na letošním festivalu saunování

Saunové radovánky v Českých Budějovicích

Rtuť teploměru neúprosně klesá, a proto není na škodu pořádně posílit imunitu. Kromě vitamínů si můžete zajít třeba do sauny. Na skvělý saunový zážitek zve na sobotu 7. 2. plavecký stadion v Českých Budějovicích. Těšit se můžete i na Fantoma opery!

SaunaDay v Českých Budějovicích

Mezinárodní přehlídka saunových ceremoniálů přivítá 40 soutěžících

Třetí ročník SaunaFestu již nyní překonává rekordy. Třídenní svátek všech fanoušků zážitkového saunování přivítá soutěžící ze 13 zemí a proběhne kolem 60 saunových ceremoniálů.

Jde o nezapomenutelný zážitek

SaunaFest již potřetí láká na skvělou podívanou

V půlce února se na Pardubicku sejdou milovníci saunování a saunéři z různých koutů světa, aby předvedli své umění v saunových ceremoniálech. Na akci budou k vidění saunové ceremoniály z dílny více než 30 saunérů.

SaunaFest již potřetí láká na skvělou podívanou

Ozvěny mistrovství světa v saunových ceremoniálech

Saunový Ráj v Holicích (nedaleko Hradce Králové) připravil den plný saunových ceremoniálů. Ve své nové ceremoniálové sauně, která je vybavená hudbou i efektovými světly čeká na návštěvníky desítka saunových show, ceremoniálů, které mají blízko ke krátkým divadelním představením.

Ozvěny mistrovství světa v saunových ceremoniálech

Lázním Johannesbad je 50 let

Vskutku velkolepá oslava 50. výročí německých lázní Johannesbad proběhla v sobotu dne 31. 5. 2014. Přímo z termálních bazénů mohli všichni návštěvníci sledovat dechberoucí ohňostroj doplněný o efektní XXL lasershow.

Lázním Johannesbad je 50 let

Rozloučení se saunařskou sezónou v Rychnově

Poslední dubnový víkend 25.-27.4.2014 bude sauna plaveckého bazénu v Rychnově nad Kněžnou patřit loučení se saunařskou sezónou a zážitkovému saunování. Pro všechny milovníky sauny z řad párů, rodin s dětmi i jednotlivců je připraven zajímavý program od opravdových mistrů. Přijďte si odpočinout a vychutnat opravdový relax. Už v pátek večer od 19 hodin si můžete užít romatnické saunování při svíčkách a hudbě. Navíc při příležitosti naturitického koupání bude v sauně prodloužená otevírací doba.

Rozloučení se saunařskou sezónou v Rychnově

Excelentní ohňostroje včetně XXL laser show přímo v lázních Johannesbad

Zažijte ojedinělou show. Přímo z bazénů největších lázní Evropy můžete sledovat ohňostroj a laserovou show. Program je připraven k 50. výroční založení lázní Johannesbad. Vydejte se 31. května do německého Bad Füssingu a zažijte spojení show a wellness v Johannesbad Therme. Všech 6 vnitřních a 7 venkovních bazénů bude otevřeno až do 23 hodin.

Excelentní ohňostroje včetně XXL laser show přímo v lázních Johannesbad

Pardubice zažijí saunovou show

Saunové divadlo s mistrovskými ceremoniály bude hostit pardubický aquapark již podruhé. Zážitkové saunování si i v Pardubicích našlo množství příznivců a první saunová akce, která se uskutečnila v lednu, vyvolala velký zájem návštěvníků wellness centra. Nyní přichází pokračování, které navazuje na právě skončené mistrovství ČR v saunových ceremoniálech - SaunaFest. Zážitkové saunování se uskuteční v sobotu 12. dubna 2014.

Pardubice zažijí saunovou show

Saunové hvězdy na Lipně

O víkendu 4. - 6.4. se v saunovém světě Hotelu Frymburk odehraje saunové divadlo za účasti nejlepšího českého saunéra Jaroslava Pallase (6. místo ve světovém žebříčku SaunaRanking.com) a dalších hostujících i domácích saunových animátorů.

Saunové hvězdy na Lipně

WellnessNoviny.cz a finské koty na veletrhu ForGarden 2014

Online magazín WellnessNoviny.cz, mediální partner veletrhu ForGarden, se věnuje celé široké oblasti wellness. Wellnessnoviny.cz jsou vydávány ve spolupráci s Českou asociací wellness a na našich internetových stránkách se tak dočtete o veškerých možnostech, které nabízí aktivní i pasivní pojetí wellness. Pokud tedy zrovna nedáte přednost relaxaci na zahradě - jedné z nejoblíbenějších forem odpočinku.

WellnessNoviny.cz a finské koty na veletrhu ForGarden 2014

17. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA

uvítá návštěvníky 14 a 15. března v areálu PVA EXPO PRAHA – LETŇANY. Několik set vystavovatelů z kosmetických oborů připravilo pro očekávaných osmnáct tisíc návštěvníků to nejlepší ze své nabídky. Přípravky i poradenství budou určeny nejen pro salony wellness, spa a lázeňskou a hotelovou péči, ale samozřejmě i pro finální spotřebitele, ženy i muže, kteří se chtějí vypadat dobře nejen navenek, ale získat také něco navíc ke své duševní pohodě a vitalitě.

17. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA
123
Články 1 - 20 / 58
ABAS ČRAsociace pracovníků v regeneraciWellness NovinyČeská asociace wellnessMinisterstvo pro místní rozvojSvětový den vody